16 Aralık 2010 Perşembe

Sini Börek

Börek sever misiniz bilmem..
Biz severiz..Hele eşim bayılır..Her hafta değişik bir çeşidini yapmaya çalışırım..

Geçenlerde yeni doğum yapmış bir arkadaşımla konuşuyorduk.
Evine hayırlı olsuna gelecek kalabalık misafirlerden bahsetti..Kara kara düşünüyordu nasıl bir çare bulsam diye..
Bir de bebeği , gece ve gündüzü  ters yaşayan bebek grubundan..Kızcağız taa Adana'dan gelecek o kadar akrabayı nasıl doyursam, ne ikram etsem diye düşünürken birden aklıma geldi..

Ben de yeni evlendiğim ve çok yoğun çalıştığım dönemlerde kalabalık misafirlerime hep Sini Börek'ten sipariş verirdim..Hem kilo hesabı olunca uyguna geliyor, hem de sıcak sıcak evinize kadar koca tepsileri bile gönderiyorlar..

Neyse tam da bunların üstüne mail kutuma bir de Sini Börek'in yılbaşıyla ilgili bir yazısı gelince ,artık bu konuyu yazmak farz oldu dedim..
Detaylıca okumak isterseniz işte yazı da aşağıda:

SİNİ EV BÖREĞi VE BAKLAVA’DAN
YILBAŞINDA LEZZETE DOYURAN ÇEŞİTLER...

Her yeni yıl, umutlarımızı yeni beklentilerle süsleyerek geleceğe taşıdığımız farklı bir penceredir. Bu yüzden yılbaşları çok özeldir. Koskoca bir yıla, ağız tadıyla veda ederken, yeni yılı da neşe ve coşkuyla sevdiklerimizle birlikte karşılamak isteriz. Bu özellikleri bir arada taşıyan yer ise kuşkusuz yılbaşı sofrasıdır. Bu yüzden en özel lezzetler yer bulur yılbaşı sofralarında... Bu özel günde misafirlerini birbirinden leziz börek ve baklava çeşitleriyle ağırlamak isteyenlere ise ev titizliğiyle doyumsuz lezzet, Sini Ev Böreği ve Baklava’dan geliyor. Sini Ev Böreği ve Baklava, tüm damak zevklerine seslenen börek ve baklava çeşitleriyle ister 1 tepsi ister 100 tepsi olsun tüm siparişlerinizi evinize ücretsiz getiriyor.

Yılbaşında “ister 1 tepsi ister 100 tepsi” lezzet...

Sini Ev Böreği ve Baklava, yılbaşı için her zevke göre lezzet seçenekleri sunuyor. Börek çeşitleri içinde su böreği, kol böreği, köy böreği, sigara böreği, dolama, boşnak böreği, gül böreği ve mekik böreği gibi birbirinden farklı seçenekler yer alıyor. Fıstıklı ev burması, cevizli ev burması, köy baklavası, fıstıklı köy baklavası, köy muskası, gelin tırnağı, gelin bohçası ve damat sarması ise baklava sipesiyalleri arasında yılbaşı sofraları için doyumsuz lezzet alternatifleri oluşturuyor. Sini Ev Böreği ve Baklava’nın baklava çeşitleri arasında bülbül yuvası, sarı burma, kaymaklı baklava, şöbiyet, saray sarması, sütlü nuriye, fıstıklı baklava, cevizli baklava, dürüm, fıstıklı kadayıf, kuş gözü ve elmalı baklava da bulunuyor.

Ev titizliğinde doyumsuz lezzet, ücretsiz servisle kapınızda...

Sini Ev Böreği ve Baklava, standart fiyat yerine tartarak ücretlendirme yöntemini uyguladığı için son derece uygun tepsi fiyatları sunuyor. Siz de yılbaşında misafirlerinize ziyafet sofrası kurmak istiyorsanız 444 4 711’i arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Sini Ev Böreği ve Baklava; İstanbul (Ataşehir - Sefaköy), Ankara, Bursa ve İzmir’de faaliyet gösteriyor. Siparişiniz, bu illerin içinde ve İstanbul civarında ücretsiz olarak kapınıza ulaşıyor.


www.siniborek.com.tr

3 yorum:

Defne dedi ki...

Benim de komşum bahsetmişti geçen sene ama unutmuşum bak sen hatırlattın şimdi. Sağol bazen hakikaten aranıyor insan neresi iyidir diye.

Efsun dedi ki...

HAndecim ennemlerin orada, Gimat'ta onlarin bir üretim yeri var, bizde cok aliriz oradan börek falan, güzel oluyor börekleri birde temiz calisiyorlar. Sevgiler

Hande dedi ki...

Gerçekten faydalı oluyor kızlar, hele de kalabalık misafir gelecekse ..

Related Posts with Thumbnails