24 Ocak 2012 Salı

Renkli Çiçekler

 Biraz ara verdim bloğa ama bakınız biz bu arada neler yaptık..Ankara'nın buz ve kardan yakın bir zamanda  kurtulamayacağını düşünerek, yeni ev aktiviteleri ürettik....Bu aleti herhangi bir blogda görmüş değildim, denemek lazım diye kırtasiyede görünce aldım..Aslında bir delgeç ama biz çiçeklerini daha çok sevdik..Önce elimizdeki mevcut elişi kağıtlarını deldik, sonra gazete dergilerden değişik çiçekler hazırladık..Bunları tek tek yapıştırdık, çok hoşumuza gitti..En son olarak renk çalışması yaptık..Önce renkli yunus balıkları hazırlayıp, her birinin üstüne o renkte çiçek yapıştırdık..Aktivite sonuna doğru, iş çığırından çıktı ve duvarlar da nasibini aldı..
Kısacası bahar çiçekleri bizim evde açtı, her ne kadar dışarıda kar ve buz olsa da..

6 yorum:

FADİŞ dedi ki...

Ellerinize sağlık çok güzel yapmışsınız Beril'le, bu delgeçlerin biraz daha büyük olsa motifleri pek harika olurdu arıyorum ama bulamıyorum.

Hande dedi ki...

Evet canı keşke daha büyüğü olsa, daha güzel olurdu..

Kaymaklı Kadayıf dedi ki...

Çok iyi oyalayıcı bir aktivitedir o bir de yanına şey alacaksın uçları değişen şekilli makas bak o zaman neler yaparsınız:)))

Hande dedi ki...

Evet onu da gördüm ama Beril daha tam makas ile kesmeyi beceremiyor diye azıcık daha bekliyorum..

Bilgen dedi ki...

bu zımbalardan çok heves edip ben de aldım... ben scrapbooking için düşünmüştüm.. ama bu akşam Beril'le bir kesme yapıştırma alıştırması yapsak hiç fena olmayacak. güzel fikrin için çok teşekkürler:)

Hande dedi ki...

Bilgencim umarım sizin Beril de sever..

Related Posts with Thumbnails